Brzeski Festiwal Gier Planszowych

Przygotowania, czyli tajemnica sali stropowej

Pierwsze relacje

Zaczynają się pojawiać pierwsze relacje z Festiwalu. Jedną z nich - z soboty - zamieszczono na stronie Nowej Trybuny Opolskiej. Znajdziecie tam także kilkanaście zdjęć oraz krótki reportaż filmowy.

Audycja podsumowująca w Radiu Plus

Na planszówkowej stronie Radia Plus, będącego patronem medialnym Festiwalu, pojawiła się audycja podsumowująca III edycję imprezy. Bardzo zachęcamy do posłuchania tutaj.

Relacja filmowa w Kurierze Opolskim

Kolejną relację, tym razem filmową, znaleźć możemy w materiale TVP Opole nadanym 12.02.2011 (czyli w pierwszym dniu festiwalu). Wystarczy udać się tutaj i przewinąć do 8 minuty i 10 sekundy. Całość trwa około 2 minut.

Relacja w Panoramie Powiatu Brzeskiego

Tutaj znajdziecie artykuł opisujący nasz Festiwal, który pojawił się na łamach Panoramy Powiatu Brzeskiego. Nie ma galerii zdjęć, ale za to pod koniec pierwsze informacje o kolejnej edycji.

Podsumowanie na GamesFanatic

Podsumowując - niech nieobecni żałują. Kolejną relację znajdziecie na stronie patrona medialnego naszej imprezy, czyli na portalu GamesFanatic, a konkretnie tutaj.

Mała galeria

Klikając tutaj lub na przycisku Galeria z lewej strony ekranu, możecie przejść do strony ze zdjęciami z naszego Festiwalu. Autorem większości zdjęć jest MisterC, któremu bardzo dziękujemy za ich użyczenie. Jeśli chcecie obejrzeć więcej, zapraszamy jeszcze tu:
- Galeria Tycjana
- Galeria MisterC

Pod patronatem Burmistrza Brzegu